Drukoria – Materiały reklamowe, gadżety, strony internetowe
0 12,29 zł z VAT
Kiedy w biurze, w trasie albo na eventach liczy się szybki dostęp do praktycznych narzędzi, sprawdza się nóż składany KLINGO. Dzięki formie zbliżonej do karty kredytowej łatwo mieści się w portfelu i pozwala mieć go pod ręką zawsze wtedy, gdy pojawia się potrzeba cięcia czy drobnych prac.
To kompaktowy gadżet z funkcjami w jednym urządzeniu: składane ostrze, linijka, otwieracz do puszek oraz zestaw kluczy (4 rozmiary), a także przecinak do drutu. Wygodna, szybka konstrukcja ułatwia przygotowanie narzędzia do użycia, a znakowanie logo czyni z niego czytelny prezent dla klientów i partnerów biznesowych.
1571 w magazynie
1571 w magazynie
Nóż składany KLINGO to rozwiązanie w sytuacji, gdy nóż jest niezbędny a nie mamy przy sobie. Dzięki wymiarom i kształcie bliskim karty kredytowej ten gadżet zmieści się do portfela, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką. Przemyślana budowa pozwala na złożenie ostrza w kilka sekund. Funkcje: linijka, nóż, klucze (4 rozmiary), otwieracz do puszek, przecinak do drutu.
| Miejsce | Technika | Pole znakowania |
|---|---|---|
| Przód | Grawerowanie | 30 × 10 mm |
| Przód | Tampodruk | 20 × 10 mm |
| Tył | Tampodruk | 30 × 10 mm |
Ostateczna możliwość wykonania znakowania potwierdzamy po weryfikacji pliku z logo.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.